Chodítko štvorkolesové odľahčené

Kód: AT51192
Novinka NÁŠ TIP
Neohodnotené
Značka: ANTAR
ZADARMOZADARMO
Chodítko štvorkolesové odľahčené - zdravpom.sk
100 € 90,91 € bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
26.6.2024

Chodítko je ľahké, vyrobené z hliníkovej zliatiny, váži len 6,4 kg a vydrží maximálne zaťaženie až 136 kg.  Umožňuje starším používateľom zachovať si nezávislosť a zároveň zvyšuje bezpečnosť pri každodenných činnostiach. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Hmotnosť chodítka má pre používateľa veľký význam z mnohých hľadísk. S ľahším chodítkom sa ľahšie pohybuje a manévruje, najmä osobám s obmedzenou fyzickou silou. Nižšia hmotnosť uľahčuje prekonávanie prekážok, otáčanie a používanie chodítka na miestach, kde sú potrebné menšie pohyby. Toto hliníkové ortopedické chodítko je ideálnym riešením pre pacienta, ktorý hľadá jemnú oporu.

Ľahšie chodítko je praktickejšie na prepravu. Ľudia používajúci chodítka často potrebujú cestovať rôznymi dopravnými prostriedkami alebo si chodítko uskladniť doma. Ľahký model AT51192 uľahčuje tieto činnosti, najmä keď je možné chodítko zložiť alebo rozložiť. Chodítko je ľahké, vyrobené z hliníkovej zliatiny, váži len 6,4 kg a vydrží maximálne zaťaženie až 136 kg.

Ľudia, ktorí používajú chodítka, si zvyčajne chcú zachovať čo najväčšiu nezávislosť. Ľahké chodítko umožňuje užívateľovi ovládať ho samostatne bez toho, aby sa musel neustále spoliehať na pomoc iných ľudí. Navyše používanie ťažkého chodítka môže viesť k zvýšenej únave. Starší ľudia alebo ľudia s obmedzenou silou rúk môžu mať problémy s ťažšími modelmi. Možnosť nastavenia výšky sedadla je ďalšou výhodou, najmä pre používateľov nižšej výšky. Chodítko má malé, no stabilné sedadlo a prídavnú opierku chrbta, čo zvyšuje pohodlie pri odpočinku. Optimálne prispôsobenie hmotnosti chodítka individuálnym potrebám užívateľa môže výrazne zlepšiť kvalitu života a uľahčiť každodenné aktivity. Taška pripevnená pod sedadlom umožňuje užívateľovi robiť malé nákupy počas chôdze. Brzdy v rukovätiach rehabilitačného chodítka zaručujú užívateľovi väčšiu bezpečnosť a kontrolu.

Chodítka sa odporúčajú starším ľuďom, ktorí bojujú so stratou sily, stability a rovnováhy. Umožňujú starším používateľom zachovať si nezávislosť a zároveň zvyšujú bezpečnosť pri každodenných činnostiach. Výber modelu AT51192 je riešením mnohých problémov, ktorým čelia ľudia s progresívnymi obmedzeniami fyzickej zdatnosti.

Technická špecifikácia:

Šírka sedadla: 32 cm
Hĺbka sedadla: 24 cm
Výška od zeme po sedadlo: 53 - 69 cm
Minimálna výška rukovätí: 85 cm
Maximálna výška rukovätí: 95 cm
Vzdialenosť medzi rukoväťami: 45 cm
Rozmery (d x š x v): 75 x 65 x 100 cm
Rozmery po zložení (d x š x v): 30 x 65 x 100 cm
Predné kolesá: 8" 
Zadné kolesá: 8"
Typ kolies: plné
Maximálna hmotnosť užívateľa: 136 kg
Váha: 6,4 kg

 

 

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: